У Шосткинській дитячій школі мистецтв підбили підсумки навчального року
Поділитися в
Копіювати посилання
Наприкінці навчального року в Шосткинській дитячій школі мистецтв відбулися одразу дві знакові події — урочисте вручення свідоцтв випускникам та звітний концерт відділу народних інструментів.

Під час святкового заходу свідоцтва про початкову мистецьку освіту отримали 35 випускників закладу: 23 юні музиканти та 12 художників. Разом із документами про освіту вихованцям вручили пам’ятні подарунки та побажали подальших творчих успіхів.

Також 28 травня у школі мистецтв відбувся звітний концерт відділу народних інструментів «Весняні настрої». Учні та викладачі підготували для глядачів насичену концертну програму, до якої увійшли народні мелодії, а також твори українських і зарубіжних композиторів.

Кожен виступ став окремою музичною історією, а тепла атмосфера в залі, щирі посмішки та гучні оплески створили справжнє свято творчості й натхнення.
У школі мистецтв подякували всім, хто долучився до заходів, а також висловили вдячність українським захисникам за можливість навчати та навчатися навіть у непростий для країни час. Окремі слова подяки адресували церкві «Воскресіння» за підтримку, гостинність і можливість проводити творчі зустрічі та концерти.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: