Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській бібліотеці зібрали гроші для безпритульних тварин

Суспільство 16:35, 16.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

1 березня під час відкриття мистецької виставки «Котоманія» у міській бібліотеці студенти Шосткинського фахового коледжу ім. І. Кожедуба запропонували організувати благодійну акцію. Вони влаштували безпрограшну лотерею. Лоти – зроблені власноруч вироби.

Виручені гроші студенти доручили працівникам бібліотеки передати одній з міській громадській організації, яка опікується безпритульними тваринами. У бібліотеці підтримали таку ініціативу і продовжили акцію до сьогоднішнього дня. За два тижні до неї долучилися й інші відвідувачі книгозбірні та самі працівники закладу.

Сьогодні, 16 березня, зібрані гроші, а саме 200 грн, бібліотека передала Тетяні Піскурьовій – голові громадської організації «Добре серце. Шостка». Що цікаво, саме сьогодні організація відзначає перший рік своєї діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору