У Шосткинській бібліотеці з нагоди свята влаштували квест для студентів

Дозвілля, Культура 11:35, 28.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

30 вересня в Україні відзначатимуть Всеукраїнський день бібліотек. Учора, 27 вересня, з нагоди цього свята для студентів фахового коледжу ім. І. Кожедуба СумДУ фахівці Шосткинської центральної бібліотеки влаштували інтелектуальний квест.

Учасників поділили на 6 команд, і їм треба було виконати завдання на шести локаціях. Кожна команда отримала мапу бібліотеки і конверт із завданнями: орієнтація у фонді, книжкові виставки, індексація, використання електронних ресурсів, реклама книг і сучасна література, ребуси та сховані скарби.

«Ми врахували особливості майбутніх професій студентів і додали до завдань елементи їхньої професійної діяльності, що точно знадобляться в майбутньому. Це фінансові розрахунки, реклама, маркетинг, підприємництво та лідерство. Лідерський потенціал, швидке реагування та успішні рішення для вирішення завдань продемонстрували креативну взаємодію в командах. Гарний настрій, задоволення стовідсотково отримали всі. Команди підтримували викладачі коледжу», – пишуть на ФБ-сторінці Шосткинська центральна міська бібліотека.

У результаті першою подолала квест команда ПТ-19 «Престиж», вона забрала головний приз. Усі учасники отримали солодкі подарунки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору