Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській бібліотеці випустили курс Університету третього віку

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні в Шосткинській центральній міській бібліотеці провели останнє заняття для слухачів  факультету «Інформаційних технологій» Університету третього віку.

На курсі учасники:

  • працювали з комп’ютером;
  • опановували основні офісні програми;
  • вчилися користуватися інтернет-ресурсами,
  • спілкувалися з друзями через електронну пошту, яку створили на власне ім’я.

Директорка КЗ «Шосткинська публічна бібліотека» та декан факультету Світлана Портянко вручила слухачам сертифікати про закінчення навчання.

За словами організаторів, наступне навчання розпочнуть вже в лютому 2025 року.

Заняття проходитимуть безкоштовно у Хабі цифрової освіти бібліотеки. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору