У Шосткинській бібліотеці третій набір слухачів завершив двомісячне навчання української мови

Культура, Освіта 11:52, 1.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

 На базі Шосткинської центральної міської бібліотеки відбулося вручення сертифікатів про закінчення курсів української мови. Вже третій набір слухачів завершив двомісячне навчання.
 Директорка бібліотеки Світлана Портянко, яка одночасно і керує волонтерськими курсами з вдосконалення української мови, привітала курсистів із закінченням навчання і вручила їм сертифікати. А ще нагадала, що після завершення занять приводи відвідувати бібліотеку не закінчуються, а тільки починаються. У бібліотеці постійно відбувається багато цікавих різноманітних заходів та активностей, до яких варто долучатися. Побажала курсисткам щодня робити для себе мовну розминку та читати більше українських книжок.
 Мовні курси були щирими, відкритими та активними. Опанувати мову слухачам допомагали волонтери – викладачі Олексій, Катерина та Олександра. Протягом двох місяців занять вони робили все можливе, щоб процес вдосконалення був цікавим та результативним.
Дякую вам за наполегливість у навчанні. Сподіваюсь, що було цікаво. Отримані знання стануть обов’язково у нагоді. Продовжуйте вивчати мову й надалі. Практикуйте більше. Пишіть, говоріть, читайте, а головне, починайте, принаймні, думати українською, – зауважила Катерина.
Мені було дуже приємно з вами працювати. Ці два місяці промайнули наче два дні. Я бачила ваш рівень підготовки на початку навчань, і бачу на завершення. Кожна з вас зробила свій крок вперед: великий чи маленький, але він все одно суттєвий. Головне ви всі перейшли на українську. Я вважаю, що своє завдання виконала: донесла до вас думку, що без української мови взагалі не може бути України, мирного і гарного життя. Говорімо українською і все буде Україна! – додала Олександра.
Багато теплих слів пролунало від тепер уже колишніх слухачів на адресу організаторів, викладачів та учасників курсів:
– Завдяки пані Олександрі ми більше пізнали українську мову. Я дуже задоволена тим, що в моїй сім’ї ми з чоловіком розмовляємо рідною мовою. Стараємось говорити українською і нам це подобається! Навіть коли я спілкуюсь телефоном із знайомими, які раніше розмовляли російською, то вони також відповідають українською, – каже Валентина.
– Дякуємо за громадську ініціативу, яка збирає таких різних і цікавих для спілкування осіб. Я вже «протоптала» доріжку в бібліотеку і вона не заросте, – подякувала Людмила.
Спасибі викладачу Олексію за його поради: постійно вчитися, бути відкритими до нових знань, пізнавати нове. Курси нам дали поштовх для подальшого розвитку, – поділилася Вікторія.
Колись Катя була моєю ученицею. Ніколи не думала, що я буду в ролі учениці. Дві ночі не спала: цікаво, чи правильно я написала диктант? – розповіла Майя.
 Бібліотека отримала від курсистів подяку за проведене навчання і організацію курсів, які будуть тривати і надалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору