Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській бібліотеці стартували вже шості курси з вивчення української мови

Мова, Розвиток 13:06, 16.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Жителі Шосткинської громади та внутрішньо переміщені особи вже вшосте мають змогу вдосконалити свою українську мову на безкоштовних курсах.

“Навчання розпочалося в Центральній міській бібліотеці з установчих зборів для курсистів і курсисток. Керівниця курсів, директорка бібліотеки Світлана Портянко привітала охочих долучитися до занять і подякувала за позицію – знати і вдосконалювати свою українську. Ознайомила з історією діяльності курсів”, – повідомляють у Шосткинській центральній міській бібліотеці.

Курси з вивчення та удосконалення рідної мови на базі бібліотеки були започатковані після початку повномасштабного вторгнення рф на нашу територію, у червні 2022 року. Протягом п’яти випусків 106 слухачів отримали сертифікати про проходження навчання.

Присутні заповнили вступні анкети, познайомилися з викладачами-волонтерами Олексієм і Катериною, поспілкувалися між собою.

Протягом двох місяців їх чекають цікаві, успішні, результативні заняття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору