У Шосткинській бібліотеці – п’ятий випуск слухачів курсів української мови
Поділитися в
Копіювати посилання
У центральній міській бібліотеці закінчилося навчання п’ятого випуску курсистів з української мови.
Як повідомляють у бібліотеці, за весь час роботи курсів сертифікати про проходження курсу отримали 106 слухачів.
Директорка Центральної міської бібліотеки Світлана Портянко привітала і подякувала присутнім за їхнє бажання вчитися і вдосконалювати свою мову.
Викладачі-волонтери курсів отримали грамоти за успішне проведення навчань. Курси із вдосконалення української мови триватимуть і надалі. Заняття продовжаться вже у наступному 2024 році.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: