Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській бібліотеці – п’ятий випуск слухачів курсів української мови

 Поділитися

Поділитися в

У центральній міській бібліотеці закінчилося навчання п’ятого випуску курсистів з української мови.

Як повідомляють у бібліотеці, за весь час роботи курсів сертифікати про проходження курсу отримали 106 слухачів.

Директорка Центральної міської бібліотеки Світлана Портянко привітала і подякувала присутнім за їхнє бажання вчитися і вдосконалювати свою мову.

Викладачі-волонтери курсів отримали грамоти за успішне проведення навчань. Курси із вдосконалення української мови триватимуть і надалі. Заняття продовжаться вже у наступному 2024 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору