У школі № 8 розпочав роботу оперативний штаб з реєстрації руйнувань і надання допомоги шосткинцям + Відео
Офіційно 10:35, 28.04.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На базі школи № 8 створено оперативний штаб з реєстрації руйнувань і надання допомоги шосткинцям, житло яких зазнало пошкодження внаслідок масованого обстрілу 28 квітня. Таку новину повідомив міський голова Микола Нога.
Сьогодні штаб працює до 17.00, з завтрашнього дня – 8.00-17.00.
Матеріали для відновлення приміщень надаються Товариством Червоного Хреста України та гуманітарною місією «Проліска».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: