Дерматолог
Авто Світ

У школі № 8 розпочав роботу оперативний штаб з реєстрації руйнувань і надання допомоги шосткинцям + Відео

Офіційно 10:35, 28.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

На базі школи № 8 створено оперативний штаб з реєстрації руйнувань і надання допомоги шосткинцям, житло яких зазнало пошкодження внаслідок масованого обстрілу 28 квітня. Таку новину повідомив міський голова Микола Нога.

Сьогодні штаб працює до 17.00, з завтрашнього дня – 8.00-17.00.

Матеріали для відновлення приміщень надаються Товариством Червоного Хреста України та гуманітарною місією «Проліска».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору