Дерматолог
Авто Світ

У ще 5 жителів Шосткинського району діагностували COVID-19

Здоров'я, Медицина 09:56, 5.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині за минулу добу COVID-19 підтвердили у 39 осіб, 5 з них – жителі Шосткинського району.

Станом на 5 вересня за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 79634 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1357 летальних випадки. Минулої доби таких зафіксовано не було.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77661 осіб, з них за минулу добу – 14 (Сумський р-н – 14).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору