У Середино-Будському лісгоспі догляд за лісовими розсадниками триває упродовж літа

 Поділитися

Поділитися в

Щоб створити високопродуктивні лісові насадження, спершу необхідно подбати про якісний садивний матеріал. Для цього у Середино-Будському держлісгоспі щорічно створюють тимчасові лісові розсадники. Вони забезпечують якісними сіянцями потреби підприємства для створення молодого лісу. У цьому році  лісовим насінням засіяли 0,7 га.

При виборі місця під розсадник середино-будські лісівники проявляють неабияку прискіпливість.

«При проведенні оцінки придатності ділянки під розсадник звертаємо особливу увагу на місцезнаходження ділянки, рельєф та ґрунтово-гідрологічні умови», – коментує умови вибору ділянок для майбутніх лісових розсадників головний лісничий Середино-Будського лісгоспу Іван Степаненко.

Розсадники закладають на ділянках, не заселених шкідниками: личинками травневого хруща чи вовчка.

З ранньої весни і впродовж всього літа на розсадниках не припиняються роботи. Лісівники доглядають за майбутніми сінцями: прополюють бур’яни, ведуть боротьбу зі шкідниками та хворобами.

Одним із необхідних агротехнічних прийомів середино-будські лісівники вважають внесення добрив у грунт, оскільки саме з ґрунту розсадника щорічно вибирається значна кількість поживних речовин.

Завдяки вчасно зробленим роботам по догляду за розсадниками у Середино-Будському лісгоспі вони завжди у належному стані. Бо лісівники переконані, що основа успіху у вирощуванні сіянців – це клопітка повсякденна праця.

«Та коли ти бачиш результат цієї праці, радіє і серце, і душа, адже всі ми розуміємо, що це – майбутній ліс!», – говорить головний лісничий

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору