У Середино-Будському лісгоспі будують нові лісові дороги та ремонтують вже створені + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Останні 11 років у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства діє програма «Будівництво лісових доріг». Лише на Серединобудщині за цей час створено близько 23 км доріг з твердим покриттям. Вони збудовані повністю за рахунок місцевого лісгоспу. Один кілометр такої дороги вартує 250-300 тис. грн.

«Будівництво цих доріг започатковане, аби вирішити ряд задач. По-перше, тут економічна складова, яка присутня при вивозі лісової продукції і значно здешевлює одиницю вивезеної лісопродукції за рахунок економії палива, тривалішої експлуатації транспорту. По-друге, це значно покращує інфраструктуру лісового господарства – людям легше дістатися до посадки лісу, до догляду за лісовими культурами. І найголовніше – легше та організованіше можна захищати ліс від пожеж», – розповідає директор ДП «Середино-Будське лісове господарство» Олександр Плужников.

Крім того, лісові дороги з’єднують населенні пункти. Наприклад, так з’єднали села Голубівка та Стара Гута. У 2011 році між ними у лісі з’явилася повноцінна асфальтована дорога. Цього року на ній лісгосп проводить капітальний ремонт. Загальна протяжність дороги 5,6 км.

«У Голубівському старостинському окрузі живе 300 людей. Ця дорога має для нас велике значення. До С.-Буди люди нею їздять, адже окружна дорога, яка йде від Старої Гути до С.-Буди, повністю розбита», – зауважує Валентина Зарочинцева, голова Голубівського старостинського округу.

Завдяки цій дорозі набагато швидшим і комфортнішим став шлях до сусідніх сіл, розповідають місцеві жителі. Тепер дорога до родичів та друзів скаладає не 25 км, а 7.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору