У селищі Вороніж вогнеборці приборкали пожежу житлового будинку
ДСНС 16:58, 20.03.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 20 березня, о 03.33, пожежні були викликані у селище Вороніж. Там горів житловий будинок. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.
Для ліквідації пожежі були задіяні чергові караули 7-ї державної пожежно-рятувальної частини та 31-го державного пожежно-рятувального посту.
О 04.03 рятувальники її локалізували, відвернувши небезпеку подальшого поширення вогню. А о 05.52 загоряння приборкали.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: