“Велике будівництво”: на Сумщині ремонтують 7 приймальних відділень у лікарнях

Медицина 16:34, 8.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

У рамках програми Президента «Велике будівництво» на Сумщині реконструюють 7 приймальних відділень у лікарнях.

У місті Ромни завершуються ремонти роботи у Роменській районній лікарні. До здачі в експлуатацію майже готові відразу два відділення: приймальне та хірургічне.

За словами голови Сумської обласної адміністрації Василя Хоми, реконструкція приймального відділення невідкладної допомоги обійдеться у 7 млн грн, з яких 3.5 – виділили з місцевого бюджету.

«За дорученням Президента Володимира Зеленського проект «Велике Будівництво» відкриває унікальні приймальні відділення по всій країні. Мета цього напряму – рятувати життя людей. Сумщина також активно працює в цьому напрямку, – уточнює голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома.На сьогодні в області вже майже готові до відкриття чотири приймальних відділення у містах Суми, Ромни, Охтирка та Шостка. Саме в приймальному відділенні невідкладної допомоги хворий буде мати можливість отримати всебічне обстеження, діагноз та правильне лікування. Раніше на це людина витрачала декілька годин. Зараз нові стандарти – обстеження повинно займати 20 хвилин, максимум – 30, у найскладніших випадках».

Приймальне відділення Роменської районної лікарні знаходиться на першому поверсі 4-поверхового будинку. В рамках програми «Велике будівництво» в ньому провели капітальну реконструкцію. Наприклад, довелося зробити повне перепланування. Для того, щоб люди з обмеженими можливостями не зустрічали ніяких бар’єрів. Спеціально для маломобільних груп населення на підлозі вимостили смугу з «тактильної плитки» – для кращого орієнтування. У спеціальній туалетній кімнаті потурбувалися навіть про гачки для милиць.

Зараз у відділенні закінчуються останні ремонтні роботи та облаштування діагностичного обладнання.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору