У рамках всеукраїнської програми “Ти як?” поліцейські Шосткинщини влаштували майстер-клас для дітей
Поділитися в
Копіювати посилання
Весела руханка, плетіння прикрас та багато обіймів: усе це проводили поліцейські під час візиту до дітлахів, у межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”.

Спочатку дітей познайомили з професією поліцейського: яким він повинен бути, як має захищати права і свободи громадян, зокрема дітей. Потім навчили їх простим технікам самозаспокоєння, які вони самостійно можуть застосувати в необхідний момент. Проводили веселу руханку, а також гру на зближення “обійми того, хто…” Адже саме обійми мають великий позитивний вплив на організм людини, її самопочуття та емоційний стан. Така гра сприяла покращенню у дітей настрою, зняття стресу, підвищенню самооцінки.

Наприкінці заходу, на згадку, діти власноруч виготовляли патріотичні прикраси з бісеру.

Відділ комунікації поліції Сумської області
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: