У рамках проєкту «Spa-дякую» 6 група шосткинських дітлахів відпочила в Бельгії + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 1 листопада, з двотижневого відпочинку у Бельгії повернулась група юних шосткинців.
Як розповіла психолог «Армії спасіння», засновниця Музейного психо-соціального хабу «Місце сили», кандидат психологічних наук Олена Чанцева-Коваленко, це була шоста поїздка дітей з Шосткинської громади в рамках проєкту «Spa-дякую». У Бельгії відпочили діти наших Героїв – захисників України.
«Всі діти були вперше за кордоном. Неймовірно багато емоцій. Діти щасливі! В цьому і полягала місія, щоб надати їм натхнення, сил, радості, позитиву», – говорить волонтерка Музейного психо-соціального хабу «Місце сили», викладачка дитячої школи мистецтв Алевтина Філон.
Для дітей проводилися екскурсії, заняття з арттерпаї, хібукотерапії, майстер-класи, вони відвідали аквапарк, картинну галерею…
Під час поїздки Алевтина Філон розписала українським розписом будинок на території центру, де проживали шосткинці.
За інформацією Олени Чанцевої-Коваленко, розпочалася підготовка до художньої виставки, яка відбудеться у лютому наступного року у Брюселі. Тут покажуть картини шосткинських художників. Будуть там і роботи Шосткинського міського голови Миколи Ноги…
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: