У рамках акції “До світлого дня – світлі вчинки” для онкохворих дітей Сумщини на Шосткинщині зібрали 26 тис. грн

 Поділитися

Поділитися в

13 травня 2021 року з благословення митрополита Сумського і Охтирського Євлогія відбулася прес-конференція, у ході якої підбито підсумки 11-ї благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини “До Світлого Дня – світлі вчинки”, що тривала з 15 березня до 4 травня 2021 року, повідомляє Православна Сумщина.

Прес-секретар Сумської єпархії протоієрей Георгій Тарабан привітав усіх присутніх від імені Правлячого архієрея. Він розповів про особливості проведення акції в умовах карантинних обмежень, що супроводжували увесь період акції. Зокрема, концерт було проведено в онлайн режимі, ярмарки взагалі не було.

Отець Георгій повідомив суму зібраних пожертв:

Сума пожертв в Сумській єпархії склала 1 030 074,10 грн.

Додатково Конотопська єпархія – планує придбати ліки на суму 150 000 грн.

Шосткинський благодійний фонд «Назустріч людям Сумщини» придбав чотири комплекти реагентів для мікробіологічного аналізатора на суму 26 000 грн.

Загальна сума благодійних пожертв у рамках Одинадцятої благодійної акції “До Світлого Дня – світлі вчинки” склала 1 206 074 грн.

Завідувачка відділення онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Л.К.Нікітенко розповіла про нинішній стан забезпечення процесу лікування, а також висловила конкретні пропозиції щодо придбання лікарських препаратів та спеціального високотехнологічного обладнання, що використовується у відділенні.

Благодійна акція «До Світлого Дня – світлі вчинки» була започаткована у 2010 році та нині проведена водинадцяте. Досвід десяти попередніх років проведення акції засвідчив дієвість та ефективність концепції, яка передбачає зосередження зібраних коштів на надання безпосередньої медичної допомоги пацієнтам онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору