Дерматолог
Авто Світ

У прокуратурі оприлюднили фото знищеної росіянами автівки, у якій загинули двоє жителів Шосткинської громади

Війна, Прокуратура 17:26, 21.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 21 лютого, у Шосткинській громаді близько 13:30 год окупанти атакували автівку з цивільними.

Як повідомили у прокуратурі, загинув 61-річний чоловік, його 56-річна дружина отримала поранення. Також ще одна пасажирка, їй було 48 років, отримала несумісні з життям поранення.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронними органами документують наслідки обстрілу.

За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору