У прокуратурі оприлюднили фото знищеної росіянами автівки, у якій загинули двоє жителів Шосткинської громади
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 21 лютого, у Шосткинській громаді близько 13:30 год окупанти атакували автівку з цивільними.
Як повідомили у прокуратурі, загинув 61-річний чоловік, його 56-річна дружина отримала поранення. Також ще одна пасажирка, їй було 48 років, отримала несумісні з життям поранення.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронними органами документують наслідки обстрілу.
За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: