У продажу на Сумщині може знову з’явитися польське куряче м’ясо з сальмонеллою

 Поділитися

Поділитися в

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує про надходження інформаційного повідомлення системи RASFF від 15 жовтня поточного року  щодо виявлення Salmonella Enteritidis у курячому м’ясі, що експортувалось з Польщі (виробник: Cedrob S. A., Ciechanὀw; місце зберігання: AMP Logistyka, Ploṅsk, Poland). До України було надіслано 1600 кг цієї продукції (отримувач: ПМП «ВІНТЕР», вул. Лідавська, 1, м. Луцьк, 43000).

Повідомляється, що, відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

 У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просять негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області за тел. (0542)77 90 43.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору