У понеділок знеструмлення розпочнуться о 06.00 з 6 черги – «Сумиобленерго» + Графік
Енергетика 23:37, 26.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 27 травня, з 06.00 до 24.00 на території Сумщини будуть діяти графіки погодинних відключень (ГПВ). Такі обмеження споживання впроваджені за вказівкою НЕК «Укренерго». Про це інформує «Сумиобленерго».
Повідомляється, що вимкнення будуть здійснюватися за графіком, який додається нижче. О 06.00 знеструмлення розпочнуться з 6 черги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: