У понеділок графіки погодинних відключень діятимуть з 8.00 (Оновлено) + Графіки
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 17 червня, всі обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 8.00 до 24.00. Про це інформує НЕК «Укренерго».
Повідомляється, що з 11.00 до 22.00 обмеження будуть діяти для більшої кількості споживачів, ніж в інші години.
Причина – прогнозоване зростання споживання електроенергії на початку робочого тижня.
«Укренерго» зазначає, що живлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується.
Як повідомляє «Сумиобленерго», завтра, 17 червня, графіки погодинних відключень заплановані:
- з 08.00 до 11.00 в обсязі однієї черги (-2/+10);
- з 11.00 до 22.00 в обсязі двох черг (-2/+4);
- з 22.00 до 24.00 в обсязі однієї черги (-2/+10).


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: