Дерматолог
Авто Світ

У понеділок графіки погодинних відключень діятимуть з 8.00 (Оновлено) + Графіки

Енергетика 19:23, 16.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Завтра, 17 червня, всі обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 8.00 до 24.00. Про це інформує НЕК «Укренерго».

Повідомляється, що з 11.00 до 22.00 обмеження будуть діяти для більшої кількості споживачів, ніж в інші години.

Причина – прогнозоване зростання споживання електроенергії на початку робочого тижня.

«Укренерго» зазначає, що живлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується.

Як повідомляє «Сумиобленерго», завтра, 17 червня, графіки погодинних відключень заплановані:

  • з 08.00 до 11.00  в обсязі однієї черги (-2/+10);
  • з 11.00 до 22.00  в обсязі двох черг (-2/+4);
  • з 22.00 до 24.00  в обсязі однієї черги (-2/+10).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору