У п’ятницю – без відключень
Енергетика 18:45, 10.10.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 11 жовтня, заходи обмеження споживання не плануються. Про це повідомляє НЕК «Укренерго».
За даними Національної енергетичної компанії, споживання зросло. Сьогодні, 10 жовтня, його рівень, станом на 9.30, був на 5 % вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу.
Вчора, 9 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й попереднього робочого дня – у вівторок, 8 жовтня.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: