Дерматолог
Авто Світ

У охороні Шосткинського суду – поповнення. У тому числі дві жінки

Феміда 12:00, 27.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Вчора, 26 березня, у Сумах ще троє новопризначених співробітників Служби судової охорони склали присягу, повідоляє Територіальне управління Служби судової охорони у Сумській області.
 Після вступного слова заступника начальника управління полковника Служби судової охорони Андрія Івашини троє переможців конкурсу на заміщення вакантних посад, серед яких дві жінки, склали Присягу вірності українському народові.
  Під час вручення новоприйнятим співробітникам жетонів та посвідчень Андрій Івашина побажав їм міцного здоров’я, жаги до нових знань та відповідального несення служби.
Вже наступного тижня новопризначені співробітники служби судової охорони почнуть виконувати свої функціональні обов’язки в Шосткинському міськрайонному суді Сумської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору