У одному із закладів громадського харчування Сумщини, який здійснює виробництво і реалізацію суші, Держпродспоживслужба виявила численні порушення

 Поділитися

Поділитися в

Головне управління Держпродспоживслужби у Сумській області повідомляє, що спеціалістами відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини управління був проведений позаплановий захід у формі інспектування одного з закладів громадського харчування, який здійснює виробництво і реалізацію суші. Підставою для перевірки стали неодноразові звернення громадян.  У ході заходу було виявлено ряд порушень Закону України №771 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» стосовно гігієнічних вимог виробництва та обігу харчових продуктів.

 Спеціалісти управління вилучили харчові продукти (інгредієнти) для виготовлення суші невідомого походження (без належного маркування).

 На підставі матеріалів перевірки оператору ринку вручено припис для усунення порушень вимог законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин. Також складено протокол про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

 Матеріали справи передані для прийняття рішення, щодо винесення постанови про накладання штрафу відповідно до п.1 ч. 1 ст. 65 Закону України від 18.05.2017 № 2042-V-ІІІ «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин». Відповідальність за цією статтею для ФОП складає шість мінімальних заробітних плат.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору