У обласному центрі п’яний водій збив 3-річного хлопчика
ДТП 11:40, 6.04.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Відділ комунікації поліції Сумської області повідомляє, що вчора, близько 18 години на території двору приватного будинку обласного центру, 39-ти річний чоловік, керуючи автомобілем Vollkswagen Transporter допустив наїзд на 3-річного хлопчика.
Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди малолітній отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до лікарні.
Попередньо поліцейські встановили, що чоловік керував транспортним засобом з ознаками алкогольного сп’яніння.
Наразі, слідчі Сумського районного управління поліції вирішують питання щодо відкриття кримінального провадження за даним фактом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: