У Новгороді-Сіверському унаслідок удару ворожого БпЛА горів універмаг
Війна 08:03, 17.03.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 17 березня, близько опівночі агресор атакував центр міста Новгород-Сіверський. Ворог застосував два ударних БпЛА типу «Герань».
Ціллю терористів стала будівля, де розташовані місцеві магазини, повідомляє голова Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
Унаслідок влучання в будівлю універмагу «Ярославна» виникло загоряння. Вогнеборці локалізували пожежу.
Пошкоджень зазнала навколишня житлова забудова та цивільна інфраструктура.
Частково порушено газопостачання.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: