У Новгороді-Сіверському стався зсув грунту, було перекрито проїзд по одній з вулиць + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Цієї ночі через великий зсув ґрунту у Н.-Сіверському було перекрито проїзд вулицею 8 Березня. Таку новину повідомляє міська рада.
Зранку працівники благоустрою та рятувальники взялися розчищати аварійну ділянку. Наслідки зсуву грунту було ліквідовано.
Напередодні ввечері поруч з будинком на цій же вулиці також стався зсув ґрунту. На щастя, ані сама будівля, ані її господар не постраждали. Проте чоловіка попередили: загроза не минула і зсув може повторитися.
Причин такого роду аварій декілька, припускають рятувальники: піщано-глиняний обрив неможливо укріпити, коріння дерев його не стримує, до того ж, підземні весняні води і тривалі дощі сприяють такому стихійному лихові.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: