Дерматолог
Авто Світ

У Новгород-Сіверському “Герань” влучила у будівлю РДА + Відео

Війна 13:17, 14.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 13 лютого, пізно ввечері «герань» вдарила по Новгород-Сіверській РВА. Унаслідок влучання ударного БпЛА будівлю практично знищено, повідомляє голова РВА Олександр Селіверстов.

На щастя, люди не постраждали – працівники адміністрації в той час уже були вдома. Будівля пошкоджена – руйнування значні. Пожежу на місці удару загасили вогнеборці.

“Ворог цілеспрямовано б’є по цивільній та адміністративній інфраструктурі, намагаючись залякати людей і дестабілізувати життя прикордонних громад”, – наголосив Селіверстов.

Суспільне опублікувало відео з місця удару.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору