Дерматолог
Авто Світ

У Новгород-Сіверському районі з чотирьох прикордонних сіл виїхало все населення

Евакуація, Кордон 14:07, 17.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Мова йде про Леонівку, Мурав’ї, Красний Хутір, Бучки, пише Суспільне.

Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської РВА Сергій Сергієнко під час брифінгу 17 січня.

“Село Тимоновичі, яке розташоване на прикордонні, в ньому проживає шестеро людей. Село Залізний міст – близько 26 людей. Село Леонівка, ми рахуємо за кількістю абонентів по електриці, ми це відстежуємо разом зі старостатом, проживає нуль людей. Немає людей у нас у селі Мурав’ї. Нуль людей у нас, можна називати населені пункти на прикордонні, Красний Хутір. У селі Камінь проживає близько восьми родин. Камінська Слобода більше трохи, це де зона ураження є, де постійні обстріли. Ми постійно говоримо про переселення людей. Бучки – нуль населення. Люди повиїжджали”, — каже Сергієнко.

Сергій Сергієнко говорить, що з деяких сіл люди виїжджають на день-два, перечекати небезпеку, але повертаються назад.

За його інформацією, у селі Костобобрів зараз проживають 290 людей, з них 41 дитина, у Грем’ячі — 299.

Загалом на сьогодні з Новгород-Сіверського району виїхало близько 10 тисяч людей. Також він зазначив, що за минулий рік у їх громаді було 1 215 обстрілів та 960 приходів з різного виду озброєння. Загинуло 10 людей з числа з цивільного населення.

Фото – ілюстративне.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору