У Новгород-Сіверському районі викрили пару, яка незаконно виробляла та продавала тютюнові вироби
Правопорядок 11:17, 29.03.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Чоловік та жінка з Новгород-Сіверського району систематично виготовляли та продавали фальсифіковані тютюнові вироби.
Про це повідомили в ГУНП в Чернігівській області.
Обладнання, сировину та готову контрабандну продукцію у зловмисників правоохоронці вилучили.
Під час обшуку правоохоронці знайшли:
- понад 20 каністр пального (по 20 літрів кожна);
- 5 мішків і понад 50 полімерних пакетів тютюну;
- 16 500 гільз для сигарет;
- понад 320 пачок сигарет без акцизних марок;
- понад 230 пачок сигарет та понад 20 полімерних пакетів із цигарками;
- готівку в різній валюті;
- обладнання для нарізання паперу;
- мобільні телефони та інші докази незаконної діяльності.
Подружжю загрожує від 8 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна, вилученням та знищенням незаконно виробленої або придбаної продукції та обладнання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!






Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: