Дерматолог
Авто Світ

У Новгород-Сіверському районі у пожежах загинули двоє чоловіків, ще дві людини травмувалися

ДСНС, Трагедія 10:52, 27.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 8 пожеж у житловому секторі. На жаль, дві людини загинули, ще дві – отримали травми, повідомляє ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Трагічний випадок стався у с. Чернацьке Новгород-Сіверського району. Під час гасіння пожежі в житловому будинку рятувальники виявили тіло 65-річного господаря. Ймовірна причина займання – недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей і димарів.

Ще одна пожежа, яка забрала людське життя, трапилася у с. Деснянське Новгород-Сіверського району. Загинув чоловік 1966 року народження, ще двоє осіб зазнали травм. Причина виникнення пожежі та обставини трагедії наразі встановлюються.

“Шановні громадяни Закликаємо вас неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки, стежити за справністю пічного опалення, не залишати без нагляду відкритий вогонь та електроприлади. Пам’ятайте: ваша уважність і відповідальність можуть врятувати життя”, – закликають рятувальники.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору