У Новгород-Сіверському районі тривають пошуки зниклого чоловіка
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 11 червня, до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області від правоохоронців надійшло повідомлення про те, що 9 червня близько дев’ятої години вечора 36-річний мешканець с. Грем`яч Новгород-Сіверської територіальної громади на велосипеді вирушив у сусіднє село та досі не повернувся.
Наступного дня велосипед виявили неподалік р. Судость біля с. Мурав`ї.
Для проведення невідкладних робіт було сформовано пошукову групу, до якої увійшли співробітники Національної поліції, рятувальники, прикордонники з пошуковими собаками, водолаз Чернігівської обласної водолазно-рятувальної станції та місцеве населення.
На даний час пошуки тривають, повідомляє управління ДСНС в Чернігівській області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: