У Новгород-Сіверському районі рятувальники визволили з пастки двох лелек
ДСНС 17:35, 8.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулої доби, 7 травня, рятувальникам Новгород-Сіверського району довелося працювати на незвичному виклику. У селі Атюша двоє лелек впали у покинуту водонапірну вежу і не могли самі вибратися. Як видно на фото, бузьки на вежі гніздувалися.
Співробітники ДСНС визволили птахів з пастки та відпустили їх на волю.
Історією неймовірного порятунку поділилися в ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: