Дерматолог
Авто Світ

У Новгород-Сіверському районі рятувальники визволили з пастки двох лелек

ДСНС 17:35, 8.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Минулої доби, 7 травня, рятувальникам Новгород-Сіверського району довелося працювати на незвичному виклику.  У селі Атюша двоє лелек впали у покинуту водонапірну вежу і не могли самі вибратися. Як видно на фото, бузьки на вежі гніздувалися.

Співробітники  ДСНС визволили птахів з пастки та відпустили їх на волю.

Історією неймовірного порятунку поділилися в ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору