У Новгород-Сіверському районі на згарищі знищеного росіянами будинку знайшли тіло господаря
Поділитися в
Копіювати посилання
Росіяни продовжують цілеспрямовано нищити прикордоння сусіднього Новгород-Сіверського району та вбивати цивільне населення.
Сьогодні вранці, 4 червня, близько 07:00 ворог обстріляв село Угли Семенівської громади. Росіяни атакували село, застосувавши три БпЛА (тип наразі встановлюється).
У результаті прямого влучання ворожих боєприпасів у житловий будинок спалахнула пожежа. Вогонь вщент знищив приватну оселю.
Про це повідомляє голова Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
Під час ліквідації наслідків обстрілу та пожежі було виявлено тіло власника оселі. Загинув чоловік 1962 року народження.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: