У нашому місті правоохоронці ліквідували ще одну «точку» продажу алкоголю
Кримінал 13:40, 21.03.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Поліцейські під час патрулювання отримали інформацію щодо можливого незаконного виготовлення та продажу алкоголю однією місцевою мешканкою, повідомляє ГУНП в Сумській області.
Навідавшись до жінки, працівники поліції виявили близько 400 літрів сировини для виготовлення самогону, 15 літрів вже готового алкоголю та самогонний апарат. Все це було знищено.
Поліція нагадує громадянам: військовий стан вимагає від нас дотримання певних обмежень з метою контролю та стабілізації ситуації в регіонах. Будьте відповідальними, не порушуйте закон!



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: