У нашому місті посилюють заходи боротьби з гризунами в підвалах та під’їздах

Безпека, Здоров'я 19:00, 7.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Від початку воєнних дій почастішали звернення мешканців міста щодо необхідності здійснення заходів по знищенню гризунів у підвалах, під’їздах тощо.
 Відповідно у березні поточного року обсяг дератизаційних заходів збільшено, повідомляє Шосткинський районний відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
 Дератизація проводиться як запобіжний протиепідемічний захід, бо територія Шосткинського району є активним природним вогнищем ряду особливо небезпечних інфекційних хвороб, спільних для людей і тварин – лептоспіроз, туляремія, кліщовий іксодовий бореліоз та інші; збудники хвороб щорічно виділяють з біологічного матеріалу.
 Мешканців громади просять бути уважними та обережними, берегти своє здоров’я, своєчасно організовувати звільнення будівель та споруд від мишоподібних гризунів!

 

 

 

 

Кожен з читачів в міру сил може підтримати Шостка.INFO та допомогти разом тримати інформаційний фронт. Картка ПриватБанка для допомоги нашому виданню: 5168 7427 2468 9512, PayPal: shostkanews@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору