У Н.-Сіверському під час пожежі загинула 68-річна жінка
Трагедія 13:14, 18.01.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 17 січня, у місті Новгород-Сіверський сталася пожежа у двоквартирному житловому будинку. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Чернігівській області.
Полум’я знищило дах та перекриття будівлі по всій площі, а також пошкодило стіни.
Під час ліквідації займання вогнеборці виявили в оселі тіло 68-річної жінки.
Причини виникнення пожежі та всі обставини трагедії з’ясовуються.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: