Дерматолог
Авто Світ

У Н.-Сіверському під час пожежі загинула 68-річна жінка

Трагедія 13:14, 18.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 17 січня, у місті Новгород-Сіверський сталася пожежа у двоквартирному житловому будинку. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Чернігівській області.

Полум’я знищило дах та перекриття будівлі по всій площі, а також пошкодило стіни.

Під час ліквідації займання вогнеборці виявили в оселі тіло 68-річної жінки.

Причини виникнення пожежі та всі обставини трагедії з’ясовуються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору