У Н.-Сіверському горіли котельня та магазин
Інцидент 15:12, 6.11.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 5 листопада, у Новгороді-Сіверському сталася пожежа.
Зв інформацією департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА, вогнем було охоплено приміщення котельні ТОВ «Пан-Сервіс», яка знаходиться в будівлі ПрАТ «Сіверське».
В результаті пожежі було знищено покрівлю та перекриття магазину (ПрАТ «Сіверське») на площі 25 кв. м та 5 кв. м котельні, а також пошкоджено стіни котельні на площі 20 кв. м.
Причина займання встановлюється.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: