У мешканця Шосткинської громади що торгував самогоном, вилучили й знешкодили 42 літри алкоголю
Правопорядок 17:12, 14.03.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулого тижня у мешканця Ковтунівського старостинського округу, завдяки пильності селян, було виявлено та знешкоджено 42 літри “зеленого змія”. Як інформують у Ковтунівському старостинському окрузі, чоловік займався продажем самогону навіть під час воєнного стану, коли продаж будь якого алкоголю під забороною.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: