У мешканців Сумщини зростає заборгованість за електроенергію. За можливості просять сплачувати своєчасно

 Поділитися

Поділитися в

 ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” пояснює, що працює, аби забезпечувати електроенергією оселі жителів Сумщини та підприємства у різних куточках України. Дбають про це не тільки співробітники компанії. Значною є підтримка споживачів, які вчасно сплачують за енергоресурси.
У березні рівень розрахунків за електроенергію нижчий, ніж зазвичай. Через бойові дії в Україні у споживачів немає фінансової або технічної можливості оплачувати рахунки. Ми вдячні кожному, хто навіть в умовах воєнного стану знаходить час і кошти для проведення розрахунків за енергетичні послуги. Важлива кожна гривня, адже своєчасна оплата дозволяє забезпечувати роботу постачальної компанії та функціонування енергосистеми країни, – зазначила директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак.
 За кошти, які вдалося акумулювати, здійснюється закупівля нового ресурсу. Левова частка йде на оплату послуг із передачі та розподілу, що спрямовані на обслуговування магістральних та розподільчих мереж, як у Сумській області, так і на території усієї України.
 – Якщо ви не змогли оплатити рахунок за спожиту електроенергію до 20 березня, за можливості зробіть це зараз. Розрахуйтеся хоча б частково, щоб не накопичувати заборгованості та підтримати функціонування енергетичної галузі держави. Країна потребує стабільного електропостачання. Ваш платіж – це внесок у перемогу на енергетичному фронті, – додала начальник відділу по роботі з споживачами електроенергії ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Дар’я Малєєва.
 Під час воєнного стану енергетики не припиняють електропостачання через заборгованість, але закликають, коли є змога, вчасно розраховуватися за надані послуги. Дізнатись баланс особового рахунку побутові споживачі можуть у особистому кабінеті або за телефонами кол-центру чи центру обслуговування клієнтів у своєму районі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору