У лісах біля Шостки припинили самостійний збір порубкових решток
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинська міська рада інформує жителів Шосткинської громади про оновлений порядок самостійного збору паливної деревини для побутових потреб домогосподарств.
Згідно з Додатком 2 до рішення ради оборони Сумської області 08.01.2026 року, затвердженим розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації, на визначених лісових ділянках в районі м. Шостка самостійний збір деревини припиняється, крім ділянок в районі села Дібрівка Шосткинської громади, яке відноситься до Зноб-Новгородського лісництва.
Додаткову інформацію щодо самостійного збору деревини паливної для побутових потреб домогосподарств можна отримати за телефонами +380973581542 (Зноб-Новгородське лісництво).
Збір порубкових решток здійснюється щотижня у вівторок та четвер з 10:00 до 16:00, з урахуванням безпекової ситуації, після обстеження представниками Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: