У Києві на фотовиставці «Воїни світла» можна ознайомитися з історіями двох Героїв із Шостки
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями на Софійській площі в Києві відкрили фотовиставку «Воїни світла». Вона вшановує пам’ять загиблих захисників та захисниць з 12-ї бригади спеціального призначення «Азов», батальйону «Донбас» та 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ.
Ідея та організація виставки належить Вірі Литвиненко, мамі загиблого бійця «Вектора» і голові громадської організації «Серце нАЗОВні»
Серед майже 300 портретів захисників і захисниць на виставці представлені фото двох захисників із Шостки – Мирослава Ляшка (“Міріка”) та Романа Водня (“Прізрака”).

Крім того, як повідомляє батько “Міріка” Віталій Ляшок, під час візиту до столиці родина Мирослава отримала від представника 12 бригади НГУ “Азов” одну з найвищих відзнак Головнокомандувача ЗСУ – “Золотий Хрест”.
Цю нагороду сам Мирослав мав отримати 23 жовтня 2023 року за за проявлений героїзм та стійкість під час боїв у Серебрянському лісі. Однак 21 жовтня військовий отримав смертельне поранення…
“Мирослав ніколи не переймався нагородами. Від ставився до них, м’яко кажучи, байдуже. Але цією пишався…”, – пише Віталій.

Фото: “Фейсбук” Віталій Ляшок
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: