У Кролевці на водоймі врятували рибалку
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 15 січня, о 07.40, на телефонну лінію «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги у м. Кролевець. За попередніми даними, на ставку рибалка провалився під кригу. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.
На місце виклику прибуло відділення 17-ї державної пожежно-рятувальної частини. Постраждалий знаходився на відстані близько 30 м від берега. Співробітники ДСНС на човні, розламуючи кригу, наблизилися до чоловіка. Його обв’язали рятувальною мотузкою і затягнули в плавзасіб, на якому доправили до берега.
Від медичної допомоги чоловік відмовився. Його рятувальники обігріли в оперативному транспорті і відвезли до дому.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: