У Конотопі вибух, в області перебої з електропостачанням, – Живицький
Поділитися в
Копіювати посилання
Голова Сумської ОВА Дмитро Живицький радить мешканцям області дбати про власну безпеку і перебувати в укриттях.
– Сумщина. Вибух. Конотоп.
Не пишемо місця прильотів.
Залишайтеся в укриттях, – повідомляє голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
Очільник ОВА також інформує про перебої з енергопостачанням:
– Сумщина. В усіх районах області є перебої зі світлом. Подекуди, через це – проблеми з водопостачанням.
В Конотопі приліт двох ракет по об’єкту інфраструктури. Є поранені.
Тривога триває, лишайтеся в укриттях.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: