Дерматолог
Авто Світ

У Конотопі внаслідок атаки російського БпЛА загинула жінка

Війна 17:09, 13.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 13 лютого, ворог знову завдав удару по Конотопу. Як повідомив міський голова Артем Семеніхін є руйнування, у місті відсутнє водопостачання.

Як повідомили згодом у Сумській ОВА, унаслідок обстрілу загинула жінка. Вона отримала травми, несумісні з життям.

Особу загиблої встановлюють правоохоронці. Попередньо – це жінка близько 40 років.

Також до медиків звернувся постраждалий чоловік. Його стан – не тяжкий, необхідну допомогу надають.

Пошкоджені житлові будинки та будівлю освітнього закладу. Обсяги руйнувань уточнюються. На місці працюють відповідні служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору