У Конотопі внаслідок атаки російського БпЛА загинула жінка
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 13 лютого, ворог знову завдав удару по Конотопу. Як повідомив міський голова Артем Семеніхін є руйнування, у місті відсутнє водопостачання.
Як повідомили згодом у Сумській ОВА, унаслідок обстрілу загинула жінка. Вона отримала травми, несумісні з життям.
Особу загиблої встановлюють правоохоронці. Попередньо – це жінка близько 40 років.
Також до медиків звернувся постраждалий чоловік. Його стан – не тяжкий, необхідну допомогу надають.
Пошкоджені житлові будинки та будівлю освітнього закладу. Обсяги руйнувань уточнюються. На місці працюють відповідні служби.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: