У коледжі ім. І. Кожедуба облаштовують лабораторію альтернативної енергетики

 Поділитися

Поділитися в

Альтернативну енергію у Шосткинському коледжі ім. І. Кожедуба СумДУ вироблятимуть із сонячної енергії. Навчальний заклад придбав 3 сонячні панелі. Дві потужністю 500 Вт, третя – дещо слабіша. Їх вже встановили на фасаді коледжу. Цим займаються студенти 4-го курсу під керівництвом викладачів.

Як розповів журналісту Шостка.Info керівник навчально-виробничої практики коледжу Максим Трубін, цей проект реалізований за ініціативи директора коледжу Тетяни Сороки. Лабораторія стане практичним дипломним проектом для одного зі студентів. Загалом же під час облаштування лабораторії студенти отримають практичні навички з монтажу кабелів, встановлення та налаштування обладнання. Згодом у цій лабораторії будуть проводити досліди майбутні електоенергетики.

«Крім цього, у подальшому наша лабораторія приноситиме користь. Ми плануємо отриману енергію використовувати для освітлення коридорів нашого навчального закладу, закупимо датчики руху…”, – говорить Максим Трубін.

Викладач упевнений, отриманні знання та практичні навички неодмінно знадобляться його студентам. Ціни на електроенергію постійно повзуть в гору, а за альтернативною енергетикою майбутнє.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору