У гуртожитках СумДУ живе близько 1700 іноземців: їх годують навчальний заклад і волонтери

Війна 16:36, 6.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Станом на 05.03.2022 близько 1700 іноземних студенів мешкають у гуртожитках Сумського державного університету. Про це пишуть Sumy Post.

У складних та надважких умовах, викликаних військовою агресією Росії проти України, університет забезпечує потреби студентів у товарах першої необхідності. Весь персонал гуртожитків працює в штатному режимі. Всі гуртожитки університету мають безпечні підготовлені укриття для розміщення студентів у разі виникнення загроз нанесення російськими окупантами бомбових ударів.

Комплекс громадського харчування СумДУ безкоштовно забезпечує харчуванням іноземних студентів, надає сухпайки. В умовах відсутності водопостачання спільно з ТОВ “КУСУМ ФАРМ” організовано підвіз питної води, а також овочів, борошна тощо. Є домовленість з гуманітарним фондом про підвіз продуктів харчування. Компанії-партнери СумДУ, волонтери також постійно допомагають забезпечувати потреби іноземних студентів у продуктах харчування та предметах першої необхідності.

Наразі всі іноземні студенти знаходяться у безпеці. Всі, хто мешкав на квартирах, переїхали до гуртожитків. Постійний зв’язок зі студентами підтримується через голів земляцтв, а також за допомогою інших каналів комунікації (телефон, месенджери, email). Для оперативного інформування іноземних студентів використовується спеціально створений телеграм-канал.

У випадку погіршення стану здоров`я студенти мають можливість скористатися кваліфікованою консультацією лікарів Університетської клініки СумДУ.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору