У фіналі відкритих змагань з подолання перешкод «Flying Horse Cup» на Київщині шосткинці вибороли 9 призових місць + Відео

Знай наших!, Спорт 20:30, 11.10.2021

8-10 жовтня у селі Круглик на Київщині відбувся фінал відкритих змагань з подолання перешкод «Flying Horse Cup», ХV етап Професійної кінної ліги (PEL). Найкращі вершники країни змагалися за звання найкращого у рейтингових маршрутах «PEL Masters» та «Magnat Shop Road of Champions» 2021 року.
 У змаганнях взяла участь і команда Кінно-спортивного клубу «Шостка» (власник – Володимир Пилипейко). За результатами шосткинці на різних маршрутах вибороли 9 призових місць: 6 – “золота”, 1 “срібло” та 2 “бронзи”!
Так, першого дня змагань Микола Пилипейко під сідлом Кармен на маршруті з висотою перешкод 80 см стали переможцями. Едуард Гармаш та Гаррі на маршруті «120 см» посіли ІІІ місце.
 9 жовтня Володимир Чепіков та Кармен на маршруті з висотою перешкод 90 см (коні 4 років) стали переможцями!
 Микола Пилипейко та Кіко на маршруті «115 см» (коні 5 років) стали переможцями!
Третього дня змагань Микола Пилипейко та Карат на маршруті «140 см» з джокером стали переможцями.
Володимир Чепіков та Кармен на маршруті «100 см» (коні 4 років) теж отримали перемогу.
 Микола Пилипейко та Кіко на маршруті «120 см» (коні 5 років) стали срібними призерами.
Едуард Гармаш та Гаррі на маршруті «130 см» також перемогли.
 На маршруті Гран-прі з висотою перешкод 140-145 см Микола Пилипейко та Кальдерон Стар успішно пройши два гіта і посіли ІІІ місце!

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!