У двох громадах Шосткинського району школярі не пішли на канікули з 18 жовтня

Освіта 16:03, 19.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомила голові Сумської облдержадміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА, попри рекомендації обласної комісії ТЕБ та НС не прийняли рішення щодо початку осінніх канікул в школах Боромлянська, Зноб-Новгородська, Коровинська, Середино-Будська та Тростянецька громади.

Вікторія Гробова зазначила, що відсоток вакцинації освітян у цих громадах такий: Боромлянська – 82%, Зноб-Новгородська – 85%, Коровинська – 90%, Середино-Будська – 85% та Тростянецька громада – 92%. У Тростянецькій громаді керівник відділу освіти також не вакцинований.

Дмитро Живицький, заслуховуючи кожну громаду, наголосив, що Сумщина за всіма показниками вже в «червоній зоні». Натомість окремі громади, не лише не посилюють протиепідемічні заходи на місцях, що дозволено законодавством, але й не дотримуються рекомендацій обласної комісії ТЕБ та НС. Це неприпустимо в нинішній ситуації. COVID-19 несе смертельну загрозу як педагогам, так і учням, повідомляють у Сумській ОДА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору