Сервис Центр

У деяких навчальних аудиторіях школи-ліцею після ремонту перевищено вміст формальдегіду у повітрі + Відео

Освіта, Резонанс 18:19, 23.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Як розповів директор Шосткинського ліцею Вячеслав Василенко, у першій половині березня 2021 року представники Шосткинського відділу обласного лабораторного центру відібрали проби повітря на вміст формальдегіду у навчальних аудиторіях цього навчального закладу.

 «Перевірка була пов’язана з тим, що у нашому навчальному закладі було проведено ремонт і були установлені нові меблі. Тому, відповідно до плану роботи лабораторного центру, ми проводили ці перевірки», – говорить директор ліцею.

За результатами досліджень було встановлено, що у частині навчальних кабінетів ліцею концентрація формальдегіду в повітрі перевищує допустиму норму.

Тож у понеділок, 22 березня, до ліцею запросили представників Шосткинського відділу обласного лабораторного центру, щоб повторно відібрати проби повітря на вміст формальдегіду.

«Щоб перевірити всі версії джерел походження формальдегіду у повітрі, зробили кілька варіацій – проби відбирались в кабінетах з меблями, у кабінетах без меблів, з різними температурними режимами», – наголошує Вячеслав Василенко.

Зараз чекають на результати повторного дослідження повітря.

Рішення про перехід 5-11 класів ліцею на дистанційне навчання прийняли ще 18 березня. Причина – збільшення захворюваності серед учнів та вчителів. Про високий вміст формальдегіду у повітрі, запевняє директор, дізнався вже після прийняття цього рішення.

Формальдегід виділяється при високих температурах. Головне – це інтенсивно провітрювати приміщення.

У свою чергу директор підрядної організації, яка виконувала ремонтні роботи та закуповувала меблі для школи-ліцеюТОВ, «Хімбуд-3» Володимир Бурлаков також прокоментував цю ситуацію.

«Я еще раз хочу подтвердить то, что все материалы, которые закупались на школу, закупались у официальных организаций, которые работают не один день. На все материалы есть сертификаты соответствия, медицинские заключения. Без этих заключений материалы в школе никогда не принимаются», – говорить підрядник.

І додає, що будь-який будівельний матеріал містить у собі формальдегідні смоли. Головне аби їх кількість не перевищувала встановлені норми.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору