У День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вшанували пам’ять полеглих Героїв + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 8 травня, День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У нашому міств до пам’ятників загиблим воїнам були покладені квіти.
«Згадаємо усіх, хто загинув за Україну. Згадаємо тих, хто поклав голови у Другій світовій війні. Це патріоти, це люди, які захищали Україну. І сьогодні наші воїни бережуть її», – сказав очільник Шосткинської громади Микола Нога.
Депутат міської ради Віталій Ляшок зазначив: сьогодні – визначний день, день перемоги над нацизмом. Він наголосив, що зараз йде найбільша війна у Європі з часів Другої світової… «І ця війна проти нашої країни. Але ж здолали нацистів, здолаємо і рашистів!», – сказав Віталій Ляшок.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: